XR4426T330MHL6
MFR.Part #
XR4426T330MHL6
JLCPCB Part #
C22447240
Package
Plugin,D=13.5mm
Description
0.6mm 2.8A 33uH 6A Toroidal inductor ±10% Plugin,D=13.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS