XR4426T101MVL5
MFR.Part #
XR4426T101MVL5
JLCPCB Part #
C22358270
Package
Plugin,D=13.2mm
Description
0.5mm 100uH 2.5A Toroidal inductor ±10% 插件,D=13.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS