XR251513BV471-20A
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XR251513BV471-20A
JLCPCB Part #
C51484208
Package
Plugin
Description
20A 3mΩ 470uH ±30% 插件 Power Inductors ROHS