XR106125TS101MV1L5
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XR106125TS101MV1L5
JLCPCB Part #
C22358525
Package
Plugin,33x15.6mm
Description
1.5mm 100uH 12A Toroidal inductor ±10% 插件,33x15.6mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS