XR0530-150M
MFR.Part #
XR0530-150M
JLCPCB Part #
C5351383
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
15uH 190mΩ 2.1A 2.5A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS