XR050125TS330MHL8
MFR.Part #
XR050125TS330MHL8
JLCPCB Part #
C18213945
Package
Plugin,D=15.5mm
Description
0.8mm 33uH 5A Toroidal inductor ±10% Plugin,D=15.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS