XR050125T680MHL7
MFR.Part #
XR050125T680MHL7
JLCPCB Part #
C18213918
Package
Plugin,D=15.8mm
Description
0.7mm 3.8A 68uH Toroidal inductor ±10% Plugin,D=15.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS