XR038125TS150MHL5
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XR038125TS150MHL5
JLCPCB Part #
C22358408
Package
Plugin,D=11.2mm
Description
0.5mm 15uH 2.5A Toroidal inductor ±10% 插件,D=11.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS