VCE10US24
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
VCE10US24
JLCPCB Part #
C6347366
Package
DIP,50.8x29.2mm
Description
1 10W 24V 420mA 80% 85VAC~305VAC DIP,50.8x29.2mm AC-DC Power Modules ROHS