JTF0824D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTF0824D12
JLCPCB Part #
C6071125
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.6kV 12V 2 335mA 86% 8W 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS