JHM1024D12
MFR.Part #
JHM1024D12
JLCPCB Part #
C5744871
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
10W 12V 18V~36V 2 420mA 4kV 88% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS