JCD0524S15
Extended
MFR.Part #
JCD0524S15
JLCPCB Part #
C5659261
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 15V 18V~36V 333mA 5W 84% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS