ISM0112D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ISM0112D12
JLCPCB Part #
C5741970
Package
SMD-6P,18.9x13.7mm
Description
10.8V~13.2V 12V 1W 2 42mA 4kV 79% SMD-6P,18.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS