IML0212S12
MFR.Part #
IML0212S12
JLCPCB Part #
C6968929
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 10.8V~13.2V 12V 167mA 2W 4kV 83% SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS