IHA0109D12
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IHA0109D12
Description
-12V -40°C ~ 85°C 0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm) 1 W 12V 2 42mA,42mA 6 kV 7-SIP module, 5 leads 74% 8.1V 9.9V ITE (Commercial) Isolation module Through hole - Power Module/Power Supply ROHS