IEU0324D15
Extended
MFR.Part #
IEU0324D15
JLCPCB Part #
C7206989
Package
DIP,14x14mm
Description
1.5kV 100mA 15V 18V~36V 2 3W 87% DIP,14x14mm Isolated Power Modules ROHS