XRS80N06LD
MFR.Part #
XRS80N06LD
JLCPCB Part #
C52195549
Package
PDFN-8L(3.3x3.3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8V 2.14nF 30nC@30V 4.2mΩ@10V 60V 60pF 78W 80A 850pF N-Channel PDFN-8L(3.3x3.3) MOSFETs ROHS