XRS30N15F
MFR.Part #
XRS30N15F
JLCPCB Part #
C42457102
Package
PDFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150V 3.5V 30A 59.5W 68mΩ@10V 9.4nC@10V N-Channel PDFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS