XRS30J03D
MFR.Part #
XRS30J03D
JLCPCB Part #
C53069578
Package
DFN-8L(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1.6V、1.6V 10.3nC@10V、16nC@10V 2 N-Channel 240pF、475pF 25pF、57pF 30.5W、31.25W 30A、40A 30V 4mΩ@10V、5.5mΩ@10V 625pF、905pF N-Channel DFN-8L(3x3) MOSFETs ROHS