XRS200N12H
MFR.Part #
XRS200N12H
JLCPCB Part #
C42457098
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.22nF 120V 12pF 146.9nC@60V 2.6mΩ@10V 200A 300W 3V 9.56nF N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS