XRS120N06
MFR.Part #
XRS120N06
JLCPCB Part #
C52195548
Package
TO-252-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7V 120A 2.18nF 3.6mΩ@10V 35nC@20V 42pF 60V 73.5W 735pF N-Channel TO-252-3L MOSFETs ROHS