XRS100P06F
Extended
Manufacturer
XNRUSEMI
MFR.Part #
XRS100P06F
JLCPCB Part #
C42457124
Package
PDFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 180W 2V 5.5mΩ@10V 60V P-Channel ±20V PDFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS