X9396WV-06R-LPSN
MFR.Part #
X9396WV-06R-LPSN
JLCPCB Part #
C7464482
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10.7mm 1x6P 24A 250V 3.96mm 6 6.8mm 6P Brass LCP Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS