X9396WV-06-46SN
MFR.Part #
X9396WV-06-46SN
JLCPCB Part #
C706906
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 23.76mm 250V 3.96mm 6 6P 7A Brass PA46 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS