X9396WV-04R-LPSN
MFR.Part #
X9396WV-04R-LPSN
JLCPCB Part #
C5290201
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10.7mm 1x4P 24A 250V 3.96mm 4 4P 6.8mm Brass LCP Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS