X9396WRS-06-9TSN
MFR.Part #
X9396WRS-06-9TSN
JLCPCB Part #
C519227
Package
SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 15.22mm 1x6P 250V 3.96mm 6 6P 7A 9.61mm Brass PA9T Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 VH SMD,P=3.96mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS