X9254WV-04-N0SN
MFR.Part #
X9254WV-04-N0SN
JLCPCB Part #
C706937
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10.16mm 1x4P 2.54mm 250V 2A 4 4P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS