X9127WR-08B4-9TSNRE
MFR.Part #
X9127WR-08B4-9TSNRE
JLCPCB Part #
C843390
Package
Push-Pull,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 14.79mm 1A 2 2x4P 4 500V 8P Brass PA9T Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.27mm Wire To Board Connector ROHS