X9127WR-04B4-9TSNRE
MFR.Part #
X9127WR-04B4-9TSNRE
JLCPCB Part #
C2884235
Package
Push-Pull,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1x44P 44 4P 500V 9.71mm Brass PA9T Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.27mm(交错脚) Wire To Board Connector ROHS