X6511FRS-05-C85D30
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X6511FRS-05-C85D30
JLCPCB Part #
C5142238
Package
SMD,P=2.54mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 2.54mm 3A 5P 8.5mm Side Square Hole Surface Mount, Right Angle SMD,P=2.54mm,卧贴 Female Headers ROHS