X4611FV-32-C43D28
MFR.Part #
X4611FV-32-C43D28
JLCPCB Part #
C2883045
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x32P 250V 2A 2mm 32P 4.3mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS