X4611FV-05-C43D28
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X4611FV-05-C43D28
JLCPCB Part #
C2883018
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 250V 2A 2mm 4.3mm 5P Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS