X2510WV-07-N0SN
MFR.Part #
X2510WV-07-N0SN
JLCPCB Part #
C2882505
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 2.54mm 250V 3A 7 7P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS