X1311WV-15J-C18D27
MFR.Part #
X1311WV-15J-C18D27
JLCPCB Part #
C2881660
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1.8mm 15P 1A 1mm 1x15P 2.7mm 250V Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS