X1311FV-24-C43D24
MFR.Part #
X1311FV-24-C43D24
JLCPCB Part #
C2881456
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1x24P 24P 250V 4.3mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=1.27mm Female Headers ROHS