X1311FR-32-C43D24
MFR.Part #
X1311FR-32-C43D24
JLCPCB Part #
C2881698
Package
Push-Pull,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1x32P 250V 32P 4.3mm Brass Gold Right Angle Side Square Hole 弯插,P=1.27mm Female Headers ROHS