X1254WVS-2x05A-LPSN
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X1254WVS-2x05A-LPSN
JLCPCB Part #
C7433318
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+125℃ 1.25mm 10P 1A 2 2x5P 5 50V 9.5mm Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS