X10B25U19T
MFR.Part #
X10B25U19T
JLCPCB Part #
C500197
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 19P 1mm 2.5mm Phosphor bronze Slide Lock Surface Mount, Right Angle Tin Top Contact SMD,P=1mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS