TC-FS66D-C-19
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
TC-FS66D-C-19
JLCPCB Part #
C2885202
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
-25℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 19mm 2.6N 50mA 6mm 6mm Black IP67 No Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS