K792100WV-04S-N0SN
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
K792100WV-04S-N0SN
JLCPCB Part #
C7494984
Package
Plugin,P=7.92mm
Description
-40℃~+125℃ 1 12.45mm 18.1mm 1x4P 33.06mm 4 4P 600V 7.92mm Brass Creamy-White PA66 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=7.92mm Wire To Board Connector ROHS