DC-C300-5.5A-2.5
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
DC-C300-5.5A-2.5
JLCPCB Part #
C388630
Package
Plugin
Description
-30℃~+70℃ 2.5mm 20V 5.5A 6mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS