DC-351D-5A-1.35
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
DC-351D-5A-1.35
Description
-20℃~+70℃ 1.35mm 24V 3.5mm 3A DC Power Jack Solder Cup - DC Power Connectors ROHS