DC-044B-5A-2.5
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
DC-044B-5A-2.5
JLCPCB Part #
C2880567
Description
-20℃~+70℃ 2.5mm 24V 5A 6mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS