DC-0440-2.5A-2.5
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
DC-0440-2.5A-2.5
JLCPCB Part #
C500109
Description
-20℃~+70℃ 2.5A 2.5mm 24V 6mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS