DC-0440-2.5A-2.0
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
DC-0440-2.5A-2.0
JLCPCB Part #
C381118
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 2.5A 24V 2mm 6mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS