DC-042Z-10A-2.5
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
DC-042Z-10A-2.5
JLCPCB Part #
C706901
Description
-20℃~+70℃ 10A 2.5mm 20V 6mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS