DC-005Z-2.5A-2.0
MFR.Part #
DC-005Z-2.5A-2.0
JLCPCB Part #
C500092
Description
-20℃~+70℃ 2.5A 24V 2mm 6.2mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS