DC-005F-2.5A-2.5
MFR.Part #
DC-005F-2.5A-2.5
JLCPCB Part #
C718139
Description
-20℃~+70℃ 2.5A 2.5mm 30V 6.3mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS