DC-002H-2.5A-1.0
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
DC-002H-2.5A-1.0
JLCPCB Part #
C2880540
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 1mm 2.5A 24V 4.4mm DC Power Jack Through Hole 插件 DC Power Connectors ROHS