XL-ITR20005
Extended
Manufacturer
XINGLIGHT
MFR.Part #
XL-ITR20005
JLCPCB Part #
C7545640
Package
插件-4P,23.8x6.4mm
Description
-20℃~+85℃ 1.2V 15us@1mA,1kΩ 15us@1mA,1kΩ 20mA 35V 50mA 5V 940nm Phototransistor 插件-4P,23.8x6.4mm Photointerrupters - Slot Type - Transistor Output ROHS